OBSERWUJ MNIE
Instagram Facebook
WAŻNE
REGULAMIN POLITYKA PRYWATNOŚCI
Hornet
ZA APARAT CHWYCIŁEM W WIEKU 6 LAT, A PIERWSZE PŁATNE ZLECENIE PRZYJĄŁEM JAKO 10-CIO LATEK. TO BYŁO CENNE DOŚWIADCZENIE, KTÓRE POKAZAŁO MI, ŻE FOTOGRAFIA, MOŻE BYĆ CZYMŚ WIĘCEJ NIŻ ZABAWĄ.
Od tamtego czasu wykonałem setki tysięcy zdjęć niemalże z każdego gatunku fotografii, dzięki czemu radzę sobie praktycznie z każdym fotograficznym zadaniem. Najlepiej czuję się podczas fotoreportaży oraz sesji portretowych. Ostatnio często zaglądam do studio, gdzie realizuję sesje wizerunkowe oraz kreatywne.
Lubię pracę z ludźmi i szybko łapię z nimi kontakt, dzięki temu każda sesja prowadzi do magicznych efektów.
Mimo, iż mieszkam w okolicach Warszawy, pracuję wszędzie tam, gdzie mnie potrzebują. Podróże są tym co kocham niemal tak samo jak fotografię.
Czas wolny spędzam na cieszeniu się życiem. Doceniam proste przyjemności jak jedzenie, gotowanie, czy spacery z psem. Nie stronię od kina i dobrej muzyki. Jestem fanem motocykli i tatuaży.
Teraz, gdy znasz mnie już trochę lepiej, możesz zaglądnąć do mojego portfolio lub sklepu online. Jeśli pojawią się w Twojej głowie pomysły na współpracę, czy pytania dotyczące oferty, zapraszam do kontaktu z moją manager Anią lub bezpośrednio ze mną.

#closerisbetter

Obserwuj mnie