OBSERWUJ MNIE
Instagram Facebook
WAŻNE
REGULAMIN POLITYKA PRYWATNOŚCI
 

Współpraca

Czyli co możemy razem zrobić
1

REPORTAŻ

W reportażu czuję się doskonale. Jeśli szukasz fotografa, który skutecznie uchwyci istotę tematu i zrobi to w klasycznym stylu, to jesteś we właściwym miejscu. Porozmawiajmy o tym co jest do zrobienia, ustalmy warunki współpracy i zróbmy to.

ODEZWIJ SIĘ
2

PROJEKT DŁUGOTERMINOWY

Czasem, nie wystarczy jedna wizyta fotografa, by ukazać pełnię tematu. Niektóre przedsięwzięcia, ze względu na swój charakter, rozciągają się w czasie. Wówczas najlepszym rozwiązaniem jest projekt długoterminowy. Umawiamy się na czas realizacji zadania i częstotliwość moich wizyt. Wszystko dopasowane pod wymogi danego przedsięwzięcia. Masz jakiś pomysł? Czekam na informacje.

ODEZWIJ SIĘ
3

ZAKUP LUB NAJEM FOTOGRAFII

Jeśli podobają się Tobie moje fotografie i marzysz o tym, by jedna z nich lub więcej, pojawiła/pojawiły się w twoim domu czy firmie, mam dobrą wiadomość. Większość z zaprezentowanych na mojej stronie prac jest dostępna w wersji kolekcjonerskiej. Możesz wejść w ich posiadanie drogą zakupu lub wynająć je na 12, 24 lub 36 miesięcy. Brzmi zachęcająco?

ODEZWIJ SIĘ
4

WYSTAWA

Poszukujesz ciekawej ekspozycji do galerii, muzeum lub innej placówki kulturalnej? Chcesz dodać prestiżu jubileuszowi firmy? A może masz jakiś inny powód, by zaprosić mnie z moimi pracami do siebie? W każdym przypadku jestem gotowy do rozmów.

ODEZWIJ SIĘ
5

portret

Jeśli chcesz, możemy także spotkać się, by wykonać twój portret. Jednak nie taki zwykły jak na paszport, czy legitymację szkolną. Podczas sesji zdjęciowej postaram się uchwycić to coś wyjątkowego, co często chowasz przed światem, a jest prawdą o tobie.

ODEZWIJ SIĘ