Instagram Facebook
 

Współpraca

Czyli co możemy razem zrobić
1

REPORTAŻ

W reportażu czuję się jak przysłowiowa ryba w wodzie. Jeśli szukasz fotografa, który w wyjątkowy sposób pokaże projekt jaki realizujesz lub wydarzenie, którego jesteś organizatorem, to bez wątpienia powinniśmy porozmawiać. Pamiętaj proszę, że wykonuję tylko czarno-białe zdjęcia.

ODEZWIJ SIĘ
2

PROJEKT DŁUGOTERMINOWY

Czasem, nie wystarczy jedna wizyta fotografa, by ukazać pełnię tematu. Niektóre przedsięwzięcia, ze względu na swój charakter, rozciągają się w czasie. Wówczas najlepszym rozwiązaniem jest projekt długoterminowy. Umawiamy się na czas realizacji zadania i częstotliwość moich wizyt. Wszystko dopasowane pod wymogi danego przedsięwzięcia. Masz jakiś pomysł? Czekam na informacje.

ODEZWIJ SIĘ
3

ZAKUP LUB NAJEM FOTOGRAFII

Jeśli podobają się Tobie moje fotografie i marzysz o tym, by jedna z nich lub więcej, pojawiła/pojawiły się w twoim domu czy firmie, mam dobrą wiadomość. Większość z zaprezentowanych na mojej stronie prac jest dostępna w wersji kolekcjonerskiej. Możesz wejść w ich posiadanie drogą zakupu lub wynająć je na 12, 24 lub 36 miesięcy. Brzmi zachęcająco?

ODEZWIJ SIĘ
4

WYSTAWA

Poszukujesz ciekawej ekspozycji do galerii, muzeum lub innej placówki kulturalnej? Chcesz dodać prestiżu jubileuszowi firmy? A może masz jakiś inny powód, by zaprosić mnie z moimi pracami do siebie? W każdym przypadku jestem gotowy do rozmów.

ODEZWIJ SIĘ