OBSERWUJ MNIE
Instagram Facebook
WAŻNE
REGULAMIN POLITYKA PRYWATNOŚCI

Damian Hornet

Damian Hornet / Aktualności  / Wernisaż wystawy w obłędnych przestrzeniach Młyńskiej12.

Wernisaż wystawy w obłędnych przestrzeniach Młyńskiej12.

Czwartkowy wieczór 16 listopada minął mi na spotkaniu z wyjątkowymi ludźmi, w wyjątkowym miejscu. Na Młyńską12 przybyło sporo zainteresowanych wernisażem mojej najnowszej wystawy „#closerisbetter Cocktails for everyone.”, która jest podsumowaniem projektu zrealizowanego w magicznych przestrzeniach Twelve Cocktails & Co. w Poznaniu.

Na dziedzińcu przepięknej kamienicy, położonej przy ul. Młyńskiej 12 wyeksponowanych zostało 19 czarno-białych fotografii, które są spojrzeniem na świat koktajli, moim okiem.

Kto ma ochotę zobaczyć efekt moich wizyt w Twelve Cocktails & Co. niech czym prędzej uda się na Młyńska12, bo wystawa nie będzie wisieć wiecznie 😉

Aaaa… byłbym zapomniał. W czwartkowy wieczór miała też miejsce premiera koktajlu o nazwie Hornet, którego recepturę opracował Karol Rybicki – mistrz miksologii i człowiek w pełni oddany swej pasji. Karolu bardzo Tobie dziękuję 🙂

Podsumowując, wieczór był niezwykle udany. Dziękuję wszystkim przybyłym gościom oraz tym, bez których ta impreza nie miałby najmniejszych szans na zaistnienie.

Firmie Paspartu z Poznania za starannie wykonane wydruki (polecam każdemu http://paspartu.com.pl).

Zespołowi Młyńska12 za zaangażowanie w przygotowanie wernisażu, a w szczególności Gosi Walczak, bez której nie zadziało by się nic.

Karolowi Rybickiemu za jego olbrzymie wsparcie i zaangażowanie na etapie powstawania zdjęć.

Ekipie Twelve Cocktails & Co. za cierpliwe znoszenie mojej obecności podczas wszystkich dni zdjęciowych oraz za zaangażowanie podczas wernisażu. Jesteście najlepsi!

Partnerowi wystawy, czyli producentowi wyskogatunkowej wódki Pravda. Bez Was to nie byłaby tak udana impreza. No i nie powstałby koktajl HORNET 🙂